Děkujeme všem za účast v anketě

Anketa byla 14. května 2021 ukončena. Zúčastnilo se jí 638 respondentů, kteří dohromady zaslali 1 111 návrhů.

Všem zúčastněným mockrát děkujeme. Mezi návrhy bylo spoustu krásných názvů, které by nás ve skupině REDSTONE ani nenapadly.

Po dlouhém rozhodování jsme se konečně rozhodli pro název Galerie Pernerka po slavném projektantovi a staviteli železničních tratí Janu Pernerovi. Symbolické na tom je i to, že pan Perner se podílel na realizaci železnice z Pardubic do Olomouce, kde máme své sídlo.

Vítězný návrh zaslala paní Veronika Chlumská, druhý oceněný návrh pan Adam Chlumecký a třetí pan Marek Vinař.

Vítězové ankety, zleva Marek Vinař, Veronika Chlumská, Adam Chlumecký

Bude to nejživější místo v Pardubicích. Pulsující. Vyhledávané. Lidé o něm budou mluvit. Bude cílem cest. Místem pro setkávání. Prostorem pro práci i volný čas.
Pro kvalitní kulturu, zábavu i dobré jídlo. Stane se součástí vašeho života, pevným bodem pro orientaci. Něčím  skutečně blízkým. Oblíbená místa si zaslouží dobré jméno. Jméno, které nebude drhnout v ústech a všichni se s ním ztotožní: Kde si už brzo dáme sraz? Sejdeme se v ….?

Navrhněte originální název pro nové obchodně společenské centrum sami! Staňte se autorkou/autorem jména, který si v budoucnu osvojí všichni Pardubáci i návštěvníci města. Probuďte v sobě kreativitu, popusťte uzdu fantazii.

Připravujeme největší revitalizační záměr
v novodobé historii města.

Co pro vás připravujeme

Na co se můžete těšit? Na spoustu skvělých obchodů, supermarket a spolehlivé služby. Na dobré restaurace a kvalitní kavárny. Také na špičkový multiplex, atraktivní jump arénu a zábavnou dětskou zónu. To vše v  moderním polyfunkčním komplexu s cca 200 jednotkami pro nájemce a 50 000 m2 nájemních ploch. Jeho součástí bude
i bydlení a administrativa. A také hotel s multifunkčním sálem. Všechna auta spolehlivě zaparkují na velkokapacitním parkovišti. Na kvalitní architektuře jsme si dali záležet. A kdy se můžete těšit? Výstavbu chceme dokončit na podzim 2023.

Obchody a služby

Restaurace

Zábava

Hotel

Multikino

s 8 sály

Parkovací místa

1 200

Lávka pro pěší

přes frekventovanou silnici

Multifunkční sál

až pro 1 000 osob

SPA

Dětská zóna

Jump arena

Kavárny

Přinášíme nová pracovní místa, rozšíření možností parkování i lávku přes frekventovanou třídu.

Lokalita

Kde bude nové centrum stát? Vznikne na ploše po areálu bývalého lihovaru Hobé. Na Palackého třídě, hned vedle autobusového nádraží a naproti nádraží vlakovému. V místě hlavního dopravního uzlu města, pár minut pěšky
od historického centra. Nezaslouží si takové top místo opravdu zvučné jméno?

Obohatíme Pardubice
o soudobou architekturu světové úrovně. Vybudujeme sál
pro kongresy, společenské i kulturní akce. 

Předem děkujeme všem, kteří si s našim zadáním budou lámat hlavu. Vážíme si vašeho času a úsilí. Nápaditost a tvořivost zaslouží ocenění. Autoři tří nejlepších návrhů obdrží hodnotné ceny.

Vítězný návrh

30.000

luxusní mobilní telefon dle vlastního výběru v celkové hodnotě 30 000 Kč

2. cena

20.000

wellness pobyt pro 2 či více osob v celkové hodnotě 20 000 Kč

3. cena

10.000

kurz vaření pro 2 osoby s Romanem Paulusem. víno Château Escot v celkové hodnotě 10 000 Kč